Dopis pro zákazníky, výhody pro všechny

Dopis pro zákazníky, výhody pro všechny

V rámci jarní kampaně jsme všem zákazníkům poslali netradiční psaní. Do poštovní schránky jim dorazil skládací domeček: leták se základními informacemi o slevové akci, která právě teď v CDP Ivory vrcholí. Stojí za chvilku pozornosti.

Informace do ruky

„Letošní jaro je zvláštní v mnoha ohledech, lidem přineslo starosti i v oblastech, kde je nikdy nečekali. Proto jsme se rozhodli jim usnadnit situaci a doručit důležité zprávy rovnou do ruky,“ vysvětluje netradiční krok business development manager Pavel Fohler. Každý registrovaný klient našel ve schránce oranžovou skládanku s podrobnostmi k nákupu pelet a briket. Ten je právě teď nejvýhodnější v roce.

Odborníci doporučují zásobit se palivem v období nízkých cen, tedy hned po topné sezoně. Ušetřit lze finance v řádu tisícikorun, zároveň se zbavíte starostí s pořizováním topiva na poslední chvíli. „Akce platí do 31. května a kromě extra slev přináší i něco navíc,“ doplňuje P. Fohler.

Teď, teď neprohloupíte

Ať už jste se v e-shopu www.cdp.cz registrovali, nebo to uděláte při první objednávce, získáváte s námi řadu výhod. Na prvním místě je potřeba zmínit kvalitní, certifikované palivo od špičkových výrobců. Pavel Fohler říká: „Kdo vsadí na naše pelety a brikety, rozhodně se nespálí. Na rozdíl od levných produktů dovážených třeba z Ukrajiny nebo Polska splňují nejpřísnější normy a ve vašem kotli žádné škody nenapáchají. Přivezeme vám je zdarma až na místo, nemusíte hnout prstem. V letáčku se taky dočtete, že právě teď rozdáváme i bonusové body.“

Nákup v rámci jarní kampaně přifoukne registrovaným zákazníkům bonusové konto rovnou o 100 bodů. K čemu jsou body dobré a proč je sbírat? Třeba pro radost z malého či většího dárku, za který je můžete vyměnit.

Když vám dopis nedorazil

Mohlo se samozřejmě stát, že k vám pošťák náš „domeček“ s přehlednými informacemi o jarní kampani nedoručil. Nevěšte hlavu a ozvěte se nám, pošleme psaní ještě jednou. Nebo si ho prohlédněte online.

A pak klikněte na náš web, vyberte vhodné palivo a zvolte způsob úhrady i doručení. Pokud máte jakékoli nejasnosti, rádi vám odpovíme na e-mailu: objednavky@cdp.cz.

Užívejte si teplé jarní dny a nezapomeňte se dobře přichystat na zimu!

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies