Jarní akce s CDP: Luxusní ceny, slevový kód, bonusy a teplo až do zimy

Jarní akce s CDP: Luxusní ceny, slevový kód, bonusy a teplo až do zimy

Nene, nepřeskočilo nám. Právě teď, když končí zima, je nejlepší čas nakoupit pořádnou zásobu paliva. Důvody jsou zřejmé – zvýšená produkce pelet ve střední Evropě a přirozený pokles spotřeby tlačí ceny prudce dolů. Když k tomu připočítáme, že v topné sezoně měla zavřeno většina horských hotelů, penzionů a chat, které zejména v alpských zemích, ale také u nás peletami topí, je všechno jasné. Jaro je pro nejvýhodnější pořízení pelet a briket naprosto ideální!

Nejlevnější za 10 let

„Při ohlédnutí zpátky musím konstatovat, že takto nízké ceny paliva jsme neměli v posledních 10 letech. Poptávkou během topné sezóny skutečně razantně zahýbala vládní nařízení omezující turismus nebo zavřené školy, což se sešlo s jarem, kdy spotřeba paliva přirozeně klesá,“ říká Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory, s tím, že ke skvělým cenám firma samozřejmě ještě něco přidává.

Jarní akce, která běží až do 31. května 2021, odmění navíc naše věrné registrované zákazníky slevovým kódem. Po jeho zadání se sníží celková cena paliva o 300 korun. Tady ho máte k dispozici: JAROSCDP.

Bez dárků vás nepustíme

A to není všechno. Kompletní sortiment dřevních pelet a briket letos na jaře nakoupíte za opravdu luxusní akční ceny. Samozřejmě, pokud vám to vyhovuje, také pohodlně na splátky nebo si úhradu odložte pomocí stále oblíbenější platební služby TWISTO. Vše jednoduše vyřídíte online, během objednávky v e-shopu.

Zdá se vám to málo? Nezapomeňte na naše šikovné řidiče, kteří dopraví pelety i brikety rovnou do kotelny, kůlny, sklepa, garáže. Přivezou je v kamionu nebo cisterně, a nasypou či vyskládají přesně tam, kde vám nebudou překážet a umožní komfortní používání.

Ještě něco? Ano! Pokud jsou vaše úložné prostory momentálně plné, nechejte si výhodně zakoupené palivo v našem skladu. Jakmile zavoláte, přivezeme ho k vám.

Zopakujme si zároveň, že registrovaným zákazníkům přisypáváme za každou objednávku na konto pěknou hromádku bodů. Mohou je vyměnit za milé drobnosti (krmítko, pastelky), užitečné vybavení domácnosti (meteostanice, detektor oxidu uhelnatého, bezdrátová nabíječka s reprákem) nebo dárkové poukazy (CDP, Alza).

Je odstartováno. Využijte jaro naplno. A nevyhasněte!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies