Jarní kampaň finišuje: Od června ceny zase porostou

Jarní kampaň finišuje: Od června ceny zase porostou

Už jen několik dní a ceny paliva se zase vrátí k normálu. Nejvýhodnější nákup pelet a briket v roce můžete udělat jen do 31. května. Jarní kampaň, kterou CDP Ivory pravidelně svým zákazníkům připravuje, brzy skončí.

Do podzimu daleko?

Topná sezona se zdá být v nedohlednu. Ale s výdaji na palivo je potřeba počítat tak jako tak. Proč je tedy nesnížit a nezásobit se za nejlepší ceny v roce? „Našim zákazníkům doporučujeme nakupovat pelety a brikety na jaře, kdy se jejich ceny pohybují na minimu. Letos je navíc srazila pandemie, takže předpokládáme, že levnější topivo nebude dlouho k dostání,“ vysvětluje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Kromě toho, že se včasným předzásobením zbavíte zbytečných výdajů, nebudete si navíc muset dělat starosti s nákupem na poslední chvíli. Až přijdou chladné dny, můžete jen zatopit…

Nízké ceny, ale i bonusy a kvalitní služby

Na dárky jsou zákazníci CDP Ivory zvyklí, za každý nákup se jim na konto připisují bonusové body. Na jaře dostávají dalších 100 bodů k dobru. Spolu s nízkou cenou je tak mohou těšit pěkné i praktické dárky, za které body vymění. „Víme, že k nám lidé nechodí nakupovat kvůli bonusům, nicméně jim rádi dáváme něco navíc, co je potěší a utvrdí v tom, že nám na jejich spokojenosti záleží,“ vysvětluje P. Fohler.

Samozřejmostí jsou služby nastavené přesně na požadavky zákazníků. K nejoblíbenějším patří doprava paliva zdarma až ke kotli, nabídka uskladnění ve firemních skladech, platba kartou u řidiče nebo možnost pořídit pelety, brikety a balené uhlí na splátky.

Podle manažera CDP oceňují také přehledný e-shop a speciální sezonní nabídky: „Informace o slevách nebo novinkách rozesíláme e-mailem, vydáváme časopis Kotelna, spravujeme facebookovou stránku, natočili jsme video spoty pro představení naší práce a lidí. Věřím, že otevřenost a ochota kdykoli pomoci jsou základem férového vztahu. Proto na ně tolik dbáme.“

Zvolte jistotu

Společnost CDP Ivory působí na trhu víc než 10 let. Je zárukou profesionální zákaznické péče, ke které patří také sezonní snižování cen. „Je-li to možné, chceme, aby z výkyvů cen na trhu měl profit zákazník,“ uvádí Pavel Fohler.

Jarní akce končí už 31. května. Po tomto termínu se ceny začnou vracet na původní úroveň, dokonce existuje předpoklad, že ji překročí. Zvolte jistotu bezpečného a výhodného nákupu. A nezapomeňte při objednání vepsat do online formuláře heslo „Jarní akce s CDP“. Díky němu vám odečteme z celkové částky 300 korun. Jako poděkování za důvěru.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies