Kamion plný výhod je na cestě k vám

Kamion plný výhod je na cestě k vám

Stejně jako loni, taky tohle jaro jsme našim zákazníkům poslali dopis. Pěkně do schránky. Byl plný dobrých zpráv a zajímavých informací. Jestli k vám skládací kamion nedorazil, nevěšte hlavu. Všechno potřebné se dozvíte tady. I se speciálním slevovým kódem.

Palivo je teď nejlevnější

Náklaďák s logem CDP přiváží palivo mimořádně levné. Až tak, že naposledy jste ho mohli za podobné ceny koupit před 10 lety. Propad je způsoben každoročním koncem topné sezony, navíc ho ale umocňuje pokles spotřeby tradičních sezonních odběratelů, tedy hotelů, penzionů a chat, které musely mít tuto zimu zavřeno.

„Pokud přemýšlíte na rok nebo dokonce víc dopředu, neváhejte a pořiďte si pořádnou zásobu pelet či briket právě teď. Očekáváme, že po létě se ceny začnou vracet k normálu a zcela jistě ho překročí. Zdražují se takřka veškeré produkty i služby, palivo nevyjímaje,“ upozorňuje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Nemáte místo? Nechte ho u nás

Samozřejmě, že ne každý má dostatek prostoru, aby v něm kvalitně a dlouhodobě skladoval palivo na celou zimu, či dokonce na dvě. Právě pro takové případy disponuje CDP suchými sklady, ve kterých zákazníkům zakoupené pelety a brikety uloží. „Jakmile budete své palivo potřebovat, stačí zavolat a domluvit se na dopravě rovnou k vašemu kotli,“ vysvětluje P. Fohler.

Doručení přímo na místo, které si zákazník ukáže, je další ze služeb šetřících nejen čas, ale především námahu. Volně ložené pelety lze nafoukat z cisterny až do vzdálenosti 30 metrů od auta, balené topivo navozit vysokozdvižným a velmi obratným Moffettem. Poradí si ve složitém terénu i úzkých místech zahrad i dvorů.

Nemáte finance? Zvolte splátky nebo odložení platby

Myslíme i na situace, které někdy potkají každého. Nečekaný výdaj nabourá rodinný rozpočet natolik, že k nákupu toho, co aktuálně nepotřebujeme, nejsou v tu chvíli peníze. Pavel Fohler radí v takovém případě využít buď rozložení platby do splátek, nebo její odložení. Obě služby lze vyřídit během objednávky paliva, z domova, bez nutnosti návštěvy banky.

Kdo si nasbírá, ten si vybírá

Jak jsou naši zákazníci zvyklí, za každý nákup jim na konto připisujeme několik desítek bodů. Stačí se zaregistrovat do Bonusového programu. Kromě toho, že si body mohou „našetřit“ na milé dárky a dárkové poukazy, uplatní je také k úhradě dopravy (pro případ, že objednají méně než 4 tuny volných pelet či 2 palety paliva).

Jestli čekáte na slevový kód…

… tady je. Jarní akce snižuje ceny na úplné minimum a ještě přidává poděkování. Vepište v prvním kroku objednávky na e-shopu kód: JAROSCDP, a my vám z platby umažeme 300 korun!

Speciální ceny držíme, a slevový kód platí, do 31. května 2021. Abyste nevyhasli letos ani napřesrok.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies