Volné pozice

Znáte šikovného řidiče? A můžeme ho vidět?

 

Bez humoru se v rodině CDP neobejdeme. Stejně jako bez lidí, kteří umí vzít za práci, váží si zákazníků a mají řidičák na skupiny C a E. Ano, hledáme do týmu profesionála, řidiče samostatného, komunikativního, ochotného a usměvavého. Pomůžete nám?

Možná právě vy odpovídáte našim představám. Nebo máte souseda, co zrovna hledá zaměstnání. Následující informace se můžou hodit.

Co a jak naši řidiči dělají

Od pondělí do pátku rozvážejí pelety, brikety, dřevo, uhlí a další sortiment z nabídky CDP Ivory zákazníkům v České republice. K dispozici mají tandemovou soupravu (24 t) vybavenou vlastním terénním manipulátorem, s jehož pomocí zboží skládají. Informace o trase, času i změnách v dopravě jim předává zkušený dispečer. O víkendu řidiči odpočívají a těší se cesty do velkých měst i zapadlých horských vesniček.

Co našim řidičům nemůže chybět

Je potřeba, aby byli majiteli kompletních dokladů k řízení nákladního vozidla C + E, digitální karty, průkazu profesní způsobilosti a potvrzení o zdravotní prohlídce. Vítáme, když mají školení na VZV (není podmínkou), velkou radost nám udělají, pokud jsou samostatní a umí mluvit i naslouchat. Šoféra, který je skvělý za volantem, ale na zákazníky bručí a dispečera nevnímá, by nechtěli ani na pískovišti v mateřince.

Co našim řidičům poskytujeme my

Plat, samozřejmě. Plus náborový příspěvek. Plus práci v rodinné, pohodové firmě. Novým řidičům nabízíme mzdu 53 - 60 000 Kč hrubého a navíc diety (vše na pásku). Získají mobilní telefon a tablet, poskytujeme přilepšení k penzijnímu připojištění i možnosti dalšího vzdělávání. Vybrat si můžou profesní školení, jazykové kurzy a podobně. Je totiž důležité, aby byli spokojeni, rozvíjeli své schopnosti a v práci získali jak báječné kolegy, tak možnost růstu.

Teď už víte všechno. Jestli ne, doptat se můžete u jednatele CDP Ivory. Jiří Vrba je připraven zodpovědět vaše otázky, případně si vás rovnou zapsat na seznam uchazečů. Pište prosím na e-mail: jiri.vrba@cdp.cz.

 

Mrkněte, jak to u nás funguje:

 

..další videa naleznete ZDE 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies