Klapka, jedem! Natáčeli jsme, jak to žije v CDP

Klapka, jedem! Natáčeli jsme, jak to žije v CDP

Právě přichází chvíle, kdy se zima pomalu začíná ptát: A co jste dělali v létě? Lidé z CDP Ivory se otřepaného dotazu obávat nemusejí. Mimo topnou sezonu totiž nejen chystali vše potřebné, aby zákazníkům znovu nabídli špičková paliva a komfortní služby, ale taky natočili tři krátká videa. V hlavních rolích uvidíte třeba jednatele, dispečera, řidiče i dámu ze zákaznické podpory.

„Spoty vznikly z potřeby ukázat našim zákazníkům, jak všechno funguje. Kdo zvedá jejich telefony a vyřizuje objednávky, jak se peletami plní cisterny, kdo plánuje řidičům trasy. Nahlédnou také do peletárny a seznámí se s některými našimi stálými odběrateli paliva,“ říká Jiří Vrba, jednatel CDP Ivory.

Během 3denního natáčecího maratonu najel filmový štáb 600 kilometrů, využil 4 kamer a 1 dronu. Všechno muselo klapnout do minuty. Šlo sice o vážnou věc, ale k legraci nebylo daleko. „Nejvíc nás bavil kameraman. Třeba ve chvíli, kdy se rozhodl natočit sypání pelet a umístil gopro kameru rovnou do cisterny. Jeho obavy, že už ji nikdy nenajde, se naštěstí nevyplnily,“ vzpomíná J. Vrba.

Podívejte se, jak nakonec všechno dopadlo. Videa najdete na stránce www.facebook.com/CDP.Ivory/ a YouTube. „Budeme rádi za komentáře a připomínky, co byste chtěli vidět příště. Třeba se zase brzy odhodláme podniknout podobné dobrodružství,“ vyzývá jednatel CDP Ivory.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies