Nová Kotelna je plná tipů a rad, nechybí ani slevový kód

Nová Kotelna je plná tipů a rad, nechybí ani slevový kód

Na zimu vás nejlépe připraví odborníci na teplo. Tedy ti, kteří znají peletky od výroby po kotel, kteří rozumí spalovacím zařízením, kteří fandí zdravému životnímu prostředí. Už popáté dali hlavy dohromady a nachystali nové číslo magazínu Kotelna. Díky němu získáte přehled o vytápění biomasou a seznámíte se s lidmi CDP Ivory.

„Kotelna vyvolá každého půl roku vlnu zájmu o peletové vytápění, lidé se nás po jejím přečtení doptávají na konkrétní detaily a v mnoha případech jim pomůže s první objednávkou paliva přímo ke kotli. Právě s tím cílem časopis vydáváme – abychom ukázali, jak je používání biomasy jednoduché a krásné, a že plná kotelna neznamená bolavá záda a prázdnou peněženku,“ říká business development manager Pavel Fohler.

Co se v Kotelně dočtete tentokrát? Čekají vás samozřejmě oblíbené rozhovory, dokonce tři. Možná budete překvapeni, proč pelety milují domácí zvířata, dozvíte se základní informace o certifikaci pelet a briket, nechybí ani článek věnovaný skladovacím prostorám. Připomenete si Bonusový program, nákup paliva na splátky a pozorní čtenáři objeví slevový kód platný až do 15. března 2019.

Kotelna je k dispozici v elektronické podobě na našich webových stránkách, popřípadě ji můžete vytištěnou poptat u našich řidičů.

Jistě to udělejte a zůstaňte v kontaktu s profesionály na rodinné teplo.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies