Oslavte svobodu s námi: Za každý rok máte slevu 17 korun

Oslavte svobodu s námi: Za každý rok máte slevu 17 korun

Když má někdo svátek, blahopřejeme a předáváme dárky. Brzy budeme mít svátek my všichni, v České republice i ve Slovenské republice. V neděli 17. listopadu si připomeneme 30 let svobody. Moci podnikat, cestovat, studovat, bavit se, zkrátka žít ve svobodné zemi není samozřejmost.

„V CDP Ivory si dobře uvědomujeme, jak je demokracie křehká a jakou zodpovědnost na každého klade. Těší nás, že můžeme pracovat právě v této době. A chceme se o tu radost alespoň trochu podělit i s našimi zákazníky,“ říká jednatel Jiří Vrba.

Každý, kdo si mezi 14.11. a 24.11. 2019 objedná na e-shopu cdp.cz více než 2 tuny paliva, tomu bude z ceny odečteno 510 korun. Stačí použít speciální slevový kód: slavime30 a sleva je vaše. Proč právě tolik? Protože 17 je šťastné číslo a 30 číslo úspěšné. Když je vynásobíte, dostanete 510.

Do další třicítky nezbývá popřát nic menšího než elán, vytrvalost, nadhled a chuť do práce. Pořád jí před sebou máme dost. Děkujeme, že můžeme.

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies