Palivo na splátky

Palivo na splátky

Od června 2018 mohou zákazníci CDP Ivory nakupovat palivo na splátky. Produkt společnosti Essox, který je připraven na míru odběratelům pelet, briket či baleného uhlí, umožňuje rozložit platby do 10 splátek a odlehčit tak rodinnému rozpočtu. Palivo na splátky je vítanou nabídkou zejména v době, kdy lidé plánují letní dovolenou a zároveň potřebují zajistit topivo na zimu.

Splátkový produkt „1/10 se slevou“ je určený každému, kdo myslí dopředu a nenechává starosti o teplo na poslední chvíli. Zákazník při objednání zboží zaplatí jednu desetinu ceny paliva, ze které mu ještě bude odečteno třicet procent, tedy 7 % z celé sumy, a zbytek v 10 splátkách. To ve výsledku znamená, že celkem přeplatí pouhých 7 %, pokud si vybere variantu bez pojištění.

Jak konkrétně vypadá financování splátkového produktu „1/10 se slevou“ spotřebitelským úvěrem? Při pořizovací ceně zboží například 10 000 Kč činí přímá platba 700 Kč, výše úvěru 9 300 Kč, měsíční splátka 1 000 Kč, počet splátek 10. Celková částka splatná spotřebitelem je tedy 10 000 Kč.

O úvěr na nákup produktů společnosti CDP Ivory mohou prostřednictvím Essox požádat osoby starší 18 let s trvalým zdrojem příjmů. V případě úvěrů do 60 tisíc korun postačí 2 doklady totožnosti (občanský a například řidičský průkaz). Vše lze vyřídit on-line.

 

RPSN: 17,34 %, úroková sazba (p.a.): 16,10 %. (Pro účely výpočtu RPSN se má zato, že měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies