Příprava na zimu je výhra

Příprava na zimu je výhra

Ještě než nasněží, můžete vyhrát iPhone, PlayStation nebo kávovar


Kolik volného místa máte právě teď v kotelně, ve sklepě, v sile? Pokud se vám do nich ještě pár kilo, nebo snad pár tun, vejde, s objednávkou příliš neváhejte. Za prvé – chladná rána a ledové večery jsou tady, a za druhé, kdo doplní palivo v září, toho zařadíme do slosování o hodnotné ceny.


Včasná objednávka, brzký závoz


„Každý rok touto dobou vyzýváme zákazníky, aby s objednávkami paliva příliš neotáleli. Důvodů je několik. Patří k nim samozřejmě příznivější cena a také rychlá doprava. Až se zimní sezona rozjede naplno, budou naši řidiči brázdit silnice od rána do večera. Termín závozu se tak může protáhnout,“ vysvětluje Jiří Vrba, jednatel CDP Ivory.


Další nespornou výhodou včasné objednávky je samozřejmě klid, který zákazníkům přináší. S blížícím se koncem roku mívají jistě i spoustu jiných starostí než vyhlížet kamion s peletami, briketami či uhlím.


„V neposlední řadě je dobré pamatovat na vrtochy počasí. Kdo bydlí na horách, nebo k jeho domu vede nezpevněná cesta, dobře ví, jak může být obtížné projíždět ji za deště, námrazy nebo dokonce ve sněhové vánici. Naši řidiči jsou mimořádně zkušení, ale kamion je vozidlo opravdu těžké, v podmáčeném terénu i v závěji může zapadnout. A jeho vyproštění rozhodně není otázka chvilky,“ dodává J. Vrba.


Trocha štěstí, krásná výhra


Zákazníky, kteří se rozhodnou přípravu na topnou sezonu nepodcenit a objednají palivo během září, zařadí CDP Ivory do velkého slosování o 3 krásné a praktické ceny v ceně 50 tisíc korun.


Stačí, když v e-shopu nakoupí jakékoli množství jakéhokoli paliva. I vaše objednávka může být tou výherní. O co se hraje?

  1. cena Apple iPhone 14 Plus 128 GB Blue
  2. cena PlayStation 5
  3. cena NESPRESSO De'Longhi Inissia Black


Spojte užitečné s příjemným. A nečekejte na opravdovou zimu. Soutěž končí 31. října. Výherci budou bezprostředně po vylosování informováni e-mailem.

„Držíme palce všem, kdo myslí na zadní kolečka. Pohodový podzim v teple přeje tým CDP Ivory,“ uzavírá Jiří Vrba.

 

Pravidla soutěže naleznete zde.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies