Proč právě teď? Protože je to nejvýhodnější!

Proč právě teď? Protože je to nejvýhodnější!

Proč právě teď? Protože je to nejvýhodnější!

Pokud patříte k lidem, co věci nechávají na poslední chvíli, tentokrát si to dobře rozmyslete. Šance, že před zimou pořídíte pelety nebo brikety za současné ceny, je naprosto mizivá. Pravidelnou Jarní akci CDP Ivory totiž doprovází zlevnění kvůli celosvětové pandemii.

Kdy jsou nákupy paliva nejvýhodnější?

Zrovna teď! „Zimní sezona skončila, poptávka po palivu logicky klesla a ceny padly dolů. Do toho přišla pandemie a potíže s exportem výrobců pelet na zahraniční trhy, zejména do Itálie. To cenu snížilo podruhé. Proto je jisté, že letos na jaře pořídíte zásoby extra výhodně,“ vysvětluje Pavel Fohler, business development management CDP s tím, že zákazníci včasným nákupem ušetří několik tisícikorun.

Co když mám kotelnu ještě plnou?

Žádný problém! Pro zákazníky, kteří své kotelny zatím nevyprázdnili nebo skladovací prostory potřebují v étě využívat k jiným účelům, existuje možnost uložení paliva v slech CDP. „Za uskladnění zaplatíte jen 250 Kč/t, registrovaní zákazníci dokonce o polovinu méně. Až budete potřebovat, palivo přivezeme a složíme přímo ke kotli. Nebo se můžeme dohodnout na postupném zavážení,“ říká P. Fohler.

Kolik stojí doprava?

Nic! „Zařídili jsme vše tak, abyste měli dopravu už v ceně paliva. Takže se nemusíte trápit s výpočty kilometrů a objednaných tun,“ uvádí Pavel Fohler. CDP Ivory disponuje vlastním moderním vozovým parkem s cisternami pro foukání volně ložených pelet a kamiony vybavenými vysokozdvižnými vozíky pro transport paliva na paletách.

Můžu zaplatit později?

Jistě! Klasicky mohou platbu zákazníci realizovat převodem na účet nebo přímo u řidiče prostřednictvím bezkontaktní platební karty. Pokud nechtějí zatížit rodinný rozpočet větším jednorázovým výdajem, mají k dispozici splátkový kalendář. „Už druhým rokem poskytujeme službu Palivo na splátky. Při objednání stačí zaplatit 1/10 ceny, navíc se slevou 30 procent na úrocích, a zbývající částku rozložit do dalších 10 měsíců,“ představuje oblíbený způsob úhrady paliva manažer.

Kdo mi poradí, když budu potřebovat?

Lidé z CDP Ivory! Na dotazy ohledně dodávek a podmínek ráda odpoví věčně usměvavá Františka Staňková (e-mail: objednavky@cdp.cz). S kolegy vyřeší i technické otázky tak, abyste byli maximálně spokojeni. „Fungujeme také na Facebooku, sledovat novinky můžete na webu. Neostýchejte se ptát. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Jarní akce platí jen do konce května,“ vyzývá Pavel Fohler.

A přidává tip, jak si částku za nákup paliva snížit ještě o 300 korun – stačí při objednávce použít slevový kód Jarní akce s CDP.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies