Spolupracujeme s Nadací dřevo pro život, pomáháme našim lesům

Spolupracujeme s Nadací dřevo pro život, pomáháme našim lesům

Letošní jarní nákupy paliva podpoří dobrou věc. Abychom lesům poděkovali za pohodlí a teplo, které nám poskytují, předáme Nadaci dřevo pro život za každou prodanou tunu dřevěných pelet a briket částku potřebnou k vysazení jednoho stromu. Právě teď navíc můžete topivo pořídit za nejnižší ceny v roce.

1 = 1

„Každý den pracujeme s peletami a briketami. Jsou vyrobeny ze slisovaného dřevního odpadu, a to nás přivedlo k myšlence vrátit přírodě alespoň část toho, co využíváme. Vždyť jde o obnovitelný zdroj energie s nulovou bilancí CO2, který je ekonomický a ekologický zároveň. Pelety jsou lokálním palivem a investice do peletových kotlů vykazují rychlou návratnost,“ říká jednatel CDP Ivory Jiří Vrba.

Nadace dřevo pro život podporuje stejnou myšlenku – využíváním dřeva chráníme životní prostředí. Proto to byla právě ona, se kterou jsme se rozhodli spolupracovat. Všechny nákupy našich zákazníků přepočítáme na sazeničky jehličnatých a listnatých stromů, a to v poměru 1 tuna paliva = 1 stromek. O jejich vysazení se v rámci programu Do lesa s lesníkem postarají děti ze základních škol. Během dopoledne stráveného v lese se seznámí s jeho vývojem, poznají dřevo jako obnovitelnou surovinu a předvedou si, jak je les vychováván. To vše s odborným výkladem lesníka.

Naplň silo, zasaď strom

Pro připojení ke kampani máte právě teď nejlepší podmínky. S koncem topné sezony totiž cena dřevních pelet a briket klesá. Jarním nákupem můžete ušetřit i více než 15 procent nákladů na vytápění. Navíc se zbavíte pozdějších starostí s objednávkami těsně před zimou, kdy produkce nestačí pokrývat okamžitou poptávku a prodlužují se dodací termíny.

Naplňte s námi své kotelny a sila. My vysadíme nový les. Strom je surovina budoucnosti!

Podrobné informace o spolupráci CDP Ivory a Nadace dřevo pro život najdete na www.teplozpelet.cz. Projděte si všechny výhody peletového vytápění, zjistěte novinky v dotacích a objednejte topivo včas.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies