Valentýn přináší slevu, která zahřeje

Valentýn přináší slevu, která zahřeje

Proč se svátek zamilovaných slaví v půlce února? Podle nás proto, aby zahřál. Vřelé city jistě k Valentýnu patří. A protože je zřejmé, že hoříme společnou láskou ke kvalitnímu palivu, rozhodli jsme se vás trochu rozpálit. Se slevou na pelety a brikety to bude hračka.

Dva jsou víc než jeden

Je přeci jasné, že nejkrásnější láska je ta sdílená. Únorová sleva tedy musí být také dvojitá: 2 x 200 korun čeká na každého, kdo pořídí 2 nebo více tun pelet v termínu od 14. do 16. února.

„Únor je měsíc značně studený, zima se ještě nehodlá vzdát žezla, takže topivo z kotelen rychle mizí. Pro případ, že potřebujete doplnit zásoby, jsme nachystali speciální valentýnskou akci. Využijte výhodné ceny a pořiďte si tolik pelet, abyste zůstali v teple nejméně do května,“ vyzývá Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Vybírejte to nejlepší

Pelety z nabídky největšího tuzemského distributora vynikají špičkovou jakostí, vysokou výhřevností a nízkou popelnatostí. Zvolit můžete jak pelety balené, tak volně ložené – oba druhy vám přivezeme rovnou ke kotli. Za nákup každému registrovanému zákazníkovi připíšeme na Bonusové konto pár desítek bodů, které snadno vymění za užitečné dárky nebo poukázky.

Ale zpátky k Valentýnu. Pokud se rozhodnete nakoupit pelety tento měsíc, doporučujeme tak udělat právě v termínu 14. – 16. února a nezapomenout v prvním kroku objednávky vyplnit slevový kód: „Valentýn s CDP“.

Prožijte svátek zamilovaných ve zdraví a s těmi, které máte rádi. O teplo už se postaráme my!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies