Vánoční dárek, co opravdu zahřeje. Máme pro vás speciální slevu

Vánoční dárek, co opravdu zahřeje. Máme pro vás speciální slevu

Vánoční dárek, co opravdu zahřeje. Máme pro vás speciální slevu

Jedno slovo pro pocit, který v nás zanechá rok 2022? My v CDP mu říkáme: divočina. Procházeli jsme nebezpečnými houštinami, odhalovali oázy hojnosti, střetávali se s mnoha protivenstvími. Díky vám jsme si ale vždycky byli jisti, že jdeme správnou cestou.

„Naši zákazníci nám zůstali i v těchto extrémně náročných dobách věrní. Byli trpěliví, zároveň se dokázali chytře předzásobit palivem v době, kdy nebylo vůbec nic jisté. Patří jim za to velké poděkování,“ říká Jiří Vrba, jednatel společnosti s tím, že „divočina“ ještě bohužel zdaleka nekončí.

 

Věříme, že ceny paliv zůstanou stabilní

Okolnosti, které ovlivňují za kolik budou tuhá paliva k mání, jsou mimořádně variabilní. Například v topné sezoně reagují ceny na klimatické podmínky. Tuhá a dlouhá zima zvyšuje poptávku, a tedy i šponuje cenu. Končící kůrovcová kalamita nebo snižování těžebních limitů mají zase za následek nedostatek dřeva na trhu. K tomu všemu je potřeba připočítat geopolitické změny a energetickou krizi, která tisíce domácností vede k rozhodnutí přejít z vytápění plynem nebo elektřinou na dřevo, uhlí či rašelinu…

„Klasické faktory, na které býváme v zimě zvyklí, umocňují nové a nečekané změny. Dostupnost zejména dřevních paliv bude v nadcházejících měsících úzce souviset s vývojem situace na Ukrajině. Eskalace konfliktu povede k nárůstu cen a opětovným potížím s uspokojením poptávky, uklidnění naopak přinese stabilizaci dodávek a snížení ceny. Věříme však, že se ceny stabilizují a v jarním období tradičně klesnou,“ konstatuje J. Vrba.

 

Děkujeme za vaši věrnost

Vedení CDP IVORY si je dobře vědomo, kolik problémů nová situace zákazníkům přinesla. Nejen, že na své palivo většinou čekali déle než obvykle a nakupovali ho za zvýšené ceny, někdy museli typ paliva změnit, pořídit ho velké množství do zásoby a podobně.

„Přibylo nám také mnoho nových odběratelů, kteří si nebyli volbou paliva nebo spotřebou jisti. Všem jsme se snažili vyjít vstříc, vysvětlit, co bylo třeba a pomoci, jak jen to šlo. Děkujeme, že nám zůstáváte věrni i těchto složitých časech,“ vzkazuje jednatel.

A protože nejlepším dárkem, který můžete od distributora paliva dostat, je pořádná porce tepla gratis, připravili jsme našim zákazníkům speciální vánoční slevu.

  • Při nákupu minimálně 2 tun (nebo 2 palet) paliva stačí zadat slevový kód: Vánoce s CDP.
  • Z celkové ceny vám díky němu odečteme 400 korun.
  • Kód lze uplatnit na dřevní pelety, brikety, rašelinové brikety i balené uhlí.
  • Akce platí do konce roku 2022

 

Zůstávejte v teple i v roce 2023

„Jménem týmu, který ve společnosti CDP IVORY pečuje o pohodlí zákazníků z celé České republiky, přeji všem klidné sváteční dny a spoustu energie v novém roce. Zůstávejte v teple, se svými blízkými a naplnění nadějí v dobré časy,“ vzkazuje Jiří Vrba.

 


Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies