Z každého prodeje podporujeme ohrožené sysly!

Z každého prodeje podporujeme ohrožené sysly!

CDP IVORY v rámci jarní kampaně na pelety podporuje kriticky ohrožené sysly

 

Největší český dodavatel dřevních pelet a briket věnuje z každé prodané tuny 5 korun brněnské zoologické zahradě. Jarní kampaň společnosti CDP IVORY, která odběratelům nabízí palivo za nejnižší ceny, podpoří odchov kriticky ohrožených syslů obecných. Právě ti se letos stali jejími maskoty.

„Jakmile skončí topná sezona, snižujeme ceny paliva na celoroční minimum. Důvod je zřejmý – na jaře poptávka klesá, ale produkce roste. Pelet i briket je dostatek. Naši zákazníci si proto mohou naplnit sklepy, kotelny a sklady s předstihem. Pokud nedisponují volnými prostorami, uložíme palivo u nás a přivezeme, jakmile ho budou potřebovat,“ vysvětluje jarní kampaň jednatel CDP IVORY Jiří Vrba.

V akci nazvané Kdo syslí, pomáhá, spojuje firma mimořádně výhodnou nabídku dřevních pelet a briket (včetně komfortní dodávky až ke kotli) s podporou záchranného programu sysla obecného. Takzvané „syslení“ totiž v těchto týdnech svým zákazníkům CDP IVORY vřele doporučuje.

„Květen a červen jsou pro doplnění zásob topiva ideální. Nejen kvůli skvělé cenové nabídce, ale také jako způsob, jak si na podzim ušetřit starosti. Aby z našeho jarního syslení měli radost také sympatičtí hlodavci, pošleme z každé prodané tuny 5 korun na Záchranný program sysla obecného v ČR,“ uvádí jednatel.

Kriticky ohrožený druh obratlovce chová za účelem rozmnožení a navrácení do přírody Zoo Brno. Nově vybudované odchovné zařízení je umístěno v přírodním prostředí mimo návštěvnickou trasu. Informace o záchranném projektu lze ale získat na www.zoobrno.cz.

Kromě dobrého pocitu z pomoci české fauně, se toto jaro mohou zákazníci CDP IVORY radovat také z finančních úspor. Kdo si objedná palivo v květnu a červnu, dostane 50% slevu na skladovací poplatek nebo na nákup speciálních ochranných obalů na paletu v případě balených pelet a briket, které umožní palivo skladovat bez problému i venku. Všechny podrobnosti o kampani Kdo syslí, pomáhá, jsou k dispozici na www.cdp.cz.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies