Za každou tunu 100 dolů. Oslavme vznik Československa společně

Za každou tunu 100 dolů. Oslavme vznik Československa společně

CDP Ivory se připojuje k oslavám vzniku Československé republiky. Protože stejně jako naši zákazníci, také my jsme hrdí na um a velká srdce obou národů. Na společnou cestu, kterou jsme za 100 let urazili. Na vztahy, které přetrvávají, a plány, které máme. Dodáváme palivo lidem v obou zemích a bez ohledu na jazyk, jakým mluví, se vždy skvěle dohodneme. Rádi se potkáváme a potkávat budeme.

Proto je nám potěšením zařadit se mezi ty, kdo 100leté výročí Československa podporují.

Symbolicky snižujeme cenu paliva o 100 korun za každou tunu. Při objednávce pelet, briket nebo uhlí stačí zadat jedinečný kód, a sleva je vaše!

Ten, kdo do 15. listopadu 2018 nakoupí přes e-shop www.cdp.cz palivo, může na každé tuně ušetřit stokorunu. Přihlaste se ke svému účtu a pořiďte si pořádné zásoby na zimu. Slevový kód „100letrepubliky1t“ vložte v případě objednání 1 tuny topiva, kód „100letrepubliky2t“ tehdy, když objednáte 2 tuny. Pokud máte v košíku 3 tuny, pak použijte „100letrepubliky3t“, když 4 tuny, uveďte „100letrepubliky4t“. Čím větší nákup uděláte, tím větší slevu vám připíšeme. Unikátní kód platí pro jednu objednávku na osobu a je omezen maximální hmotností paliva 4 tuny.

Neváhejte s nákupem, ale ani s připomínáním naší minulosti. Ty nejcennější okamžiky prožíváme každý po svém. Třeba k těm vašim budou patřit chvíle v teple domova, s rodinou, kamarády, sousedy. Užijte si každou minutu - všechno nejlepší republice!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies