CDP Ivory odměňuje: Dýchej čistší vzduch, společně to dokážeme

Všechno souvisí se vším. Teď možná pociťujeme tepla nadbytek a na sychravé dny zahalené smogem si ani nevzpomeneme. Ale až se zima zeptá… Co odpovíte?

Možná si vybavíte souseda, kterému se rok co rok valí z komína hustý dým zamořující celou ulici. Třeba si vzpomenete na bratra s velkou rodinou a rozpočtem tak nízkým, že výměnu kotle odkládá na neurčito. Pomozte svým známým, ale také sobě k lepšímu životnímu prostředí. Zapojte se do kampaně Dýchej čistší vzduch, společně to dokážeme! A CDP Ivory vám poděkuje krásnou slevou na nákup ekologických pelet nebo briket.

Žádné složitosti. Podívejte na stránku Kotel na klíč (www.kotelnaklic.cz), která sdružuje specialisty na čerpání kotlíkových dotací, projektovou přípravu i výběr vhodného zařízení, jeho montáž, servis a dodávky paliva. Doporučte tuto jednoduchou a bezpracnou cestu k novému kotli na tuhá paliva svému příbuznému, kamarádovi nebo sousedovi.

A je to. Díky Kotli na klíč se budoucí majitel nového kotle nebude muset o nic starat. Všechno potřebné zařídí společnosti CDP Ivory, Benekov, Schiedel a Gienger.

Vaše odměna? Postačí, když nový klient Kotle na klíč zmíní, kdo mu službu doporučil. Jakmile mu bude zařízení k ekologickému vytápění instalováno, získáte od CDP Ivory slevový kupon v hodnotě 1000 korun určený k nákupu minimálně 2 tun pelet či briket. Vybírat můžete samozřejmě zde v e-shopu www.cdp.cz. Při odběru více než 2 tun získáte navíc dopravu zdarma.

Pojďte do toho s námi. Získáte nejen dobrý pocit, ale také hodnotnou odměnu. Akce trvá po dobu vypisování druhé vlny takzvaných kotlíkových dotací.

Dýchejme čistší vzduch. Společně to dokážeme!